نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: هارمونی

Junior Member
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    Thanked in
    4 پست
    آنلاين
    58 دقيقه 9 ثانيه
    متوسط آنلاين بودن
    1 دقيقه 11 ثانيه

هارمونی

من نگاه میکنم؛ نشستم دارم نگاه میکنم به اون آدم خیالی که دستاش روی کلاویه سر میخورن و ملودی نم کشیده میسازن.
    من نشستم نگاه میکنم؛به اون خیالی که با سایه من وسط اتاق میرقصه. من نگاه میکنم به اون دود سیگاری که بعد از سرد شدن چایی میچسبه! لابه لای دود سایه من میرقصه با خیالی که از ملودی نمور جون میگیره و مثل پیچک دور سایه من میخزه.
    من نگاه میکنم به نور زرد بی رمق شمع روی میز. به عکس های خیالی من با اون روی دیوار. نگاه میکنم؛سایه میرقصه با قصه غصه دار من پا میکوبه! خیال خسته شده اونم نشسته داره به من نگاه میکنه. من و خیال روبه روی هم. بینمون سایه هنوز میرقصه! لابه لای نور زرد کم رنگ؛ با دود سیگار با چشم خیس سایم پا میکوبه.
    نگاه ملتماسانش به خیال که میگه باهاش برقصه؛ از گوشه چشمش پایین میغلطه.
    من نگاه میکنم به پیانیست خیالی؛ به انگشتاش که قابل لمس نیستن فقط سر میخورن و میسازن ملودی غمناک منو.
    خیال بلند شد دوباره پیچید دور سایم. میرقصن! با صدای شکستن رویای من ریتم میگیرن و پا میکوبن. نگاه سایه سرد و گرمه با یه ترک بین چشماش که آرزوی خنده ازشون میغلطه پایین.
    من نگاه میکنم به این هارمونی عجیب که از شکستن من جون میگیره. نور زرد کم با پیانیست غیر قابل لمس که روی کلاویه ها سر میخوره. سایم با خیال میرقصن؛ مثل پیچک ساقه میدن به هم و میپیچن. دود سیگاری که آخراشه! لیوان چایی که از سرمای من ترک خورده؛ هارمونی تکمیل شد!

2. کاربر مقابل از Golchehrehkazemian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

شیدا (07-12-2019)

Administrator شیدا آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    100
    تشکر تشکر شده 
    15
    Thanked in
    15 پست
    آنلاين
    2 Weeks 17 دقيقه 33 ثانيه
    متوسط آنلاين بودن
    22 دقيقه 28 ثانيه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Golchehrehkazemian نمایش پست ها
    من نگاه میکنم؛ نشستم دارم نگاه میکنم به اون آدم خیالی که دستاش روی کلاویه سر میخورن و ملودی نم کشیده میسازن.
    من نشستم نگاه میکنم؛به اون خیالی که با سایه من وسط اتاق میرقصه. من نگاه میکنم به اون دود سیگاری که بعد از سرد شدن چایی میچسبه! لابه لای دود سایه من میرقصه با خیالی که از ملودی نمور جون میگیره و مثل پیچک دور سایه من میخزه.
    من نگاه میکنم به نور زرد بی رمق شمع روی میز. به عکس های خیالی من با اون روی دیوار. نگاه میکنم؛سایه میرقصه با قصه غصه دار من پا میکوبه! خیال خسته شده اونم نشسته داره به من نگاه میکنه. من و خیال روبه روی هم. بینمون سایه هنوز میرقصه! لابه لای نور زرد کم رنگ؛ با دود سیگار با چشم خیس سایم پا میکوبه.
    نگاه ملتماسانش به خیال که میگه باهاش برقصه؛ از گوشه چشمش پایین میغلطه.
    من نگاه میکنم به پیانیست خیالی؛ به انگشتاش که قابل لمس نیستن فقط سر میخورن و میسازن ملودی غمناک منو.
    خیال بلند شد دوباره پیچید دور سایم. میرقصن! با صدای شکستن رویای من ریتم میگیرن و پا میکوبن. نگاه سایه سرد و گرمه با یه ترک بین چشماش که آرزوی خنده ازشون میغلطه پایین.
    من نگاه میکنم به این هارمونی عجیب که از شکستن من جون میگیره. نور زرد کم با پیانیست غیر قابل لمس که روی کلاویه ها سر میخوره. سایم با خیال میرقصن؛ مثل پیچک ساقه میدن به هم و میپیچن. دود سیگاری که آخراشه! لیوان چایی که از سرمای من ترک خورده؛ هارمونی تکمیل شد!
    چقدر قشنگ بود
    و البته غمناک
    تصویر قشنگیه که اگه توی یک داستان قرار بگیره خیلی زیباش می کنه

Member mosafer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    71
    Thanked in
    71 پست
    آنلاين
    12 ساعت 13 دقيقه 7 ثانيه
    متوسط آنلاين بودن
    15 دقيقه 23 ثانيه
    من قبل از انتشار این سطور توی سایت، گوش نویسنده*ش رو پیچونده بودم والان؟ می*خوام اعتراف کنم دستم بیکار بوده
    حالا که بار دوم می*خونمش می*بینم چقد بهتر از بار اوله
    تنها مشکلی که باهاش دارم، یه مراعات النظیرِ کلیشه*ای شده*س: خیال و چای و سیگار
    ولی باقی فضا سازی انقدی هست که لایی بکشه روی توپِ کلیشه*ش
    و فکر کردم که چقد روون*تره که به جای خیال، می*نوشتین خیالم! تو ذهن و دهن راحت*تر قل می*خوره

5. کاربر مقابل از mosafer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

شیدا (11-12-2019)

Junior Member
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    7
    Thanked in
    5 پست
    آنلاين
    1 ساعت 3 دقيقه 19 ثانيه
    متوسط آنلاين بودن